Şenol Güneş, Karadağ maçı öncesi basın toplantısı düzenledi

Exxo

New member
Dünya Kupası Elemeleri’nde sırasıyla Karadağ, Cebelitarık ve Hollanda ile karşılaşacak Türkiye Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, yarın oynanacak Karadağ maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

“BİRLİKTE ÇOK İŞ BAŞARDIK”

Şenol Güneş yaptığı basın toplantısında, “Oynayacağımız üç maç daha sonrasında Eylül ayını başkan olarak bitirmek istiyoruz. Taraftarla tek beden olup maçı kazanmayı hedefliyoruz. birlikte fazlaca iş başardık bir daha o denli olacak.”

“4 FUTBOLCU YARIN ORTAMIZDA OLMAYACAK”

“Ozan Tufan, Çağlar, Ozan Kabak ve Halil Dervişoğlu, İngiltere’den gelemedi. ve Halil Akbunar sakat ve yarın akşam ortamızda olmayacak.”

“AKILLI VE SABIRLI OYNAMAMIZ LAZIM”

“Eğer Dünya Kupası’na katılabilirsek, bu takımın uzun yıllar rekabetçi bir seviyede devam edeceğine inanıyorum. Rakibimizin fizik gücü yeterli. Akıllı ve sabırlı bir biçimde oynamamız lazım.”

“OZAN KABAK İÇİN SCHALKE’YE BAŞVURDUK”

“Pandemi niçiniyle kasvetler var lakin ayrımcılıklar da var. Ozan Kabak için Schalke’ye başvurduk. Norwich de diğer hesap yapıyor. Gelen oyuncularla en düzgününü yapacağız.”

“DORUKHAN HALA TOPARLAYAMADI”

“Dorukhan sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu. Avrupa Şampiyonası takımına aldığımda beklentim büyüktü lakin hala toparlayamadı. Transfer olmak her oyuncuyu tesirler ancak vakit içindemasını ve yerini güzel bilmek lazım.”

“MERT MÜLDÜR OYNAYACAK GİBİ”

“Yarın akşam oynanacak Karadağ maçının birinci 11’ini açıklayamam ancak Mert Müldür oynayacak üzere görünüyor.”

“SALİH UÇAN YETENEKLİ BİR OYUNCU”

“Salih Uçan yetenekli bir oyuncu. Berat, Ferdi… Bu isimler soruluyor. Çağrılmayan fakat düşündüğümüz isimler bunlar. Salih’in ufak bir sakatlığı var, durumuna bakacağız.”

“EMRE’YE TEKLİF YAPTIM LAKİN OLMADI”

“Emre’yi yardımcı hoca olarak düşünmüştüm. Teklif yaptım ancak olmadı. Onun yerine diğer birini de alabilirdim lakin almadım. Bekledim, bu devri bu biçimde geçireceğim. Bana biraz daha fazla yük binsin” diye konuştu.