Ozan Tufan’dan veda iletisi: Hüzünle ayrılıyorum

Exxo

New member
Fenerbahçe’den İngiltere Premier Lig kadrolarından Watford’a kiralanan ulusal futbolcu Ozan Tufan, sarı-lacivertli kulübe ve taraftarlara veda etti. Twitter hesabından, “Büyük Fenerbahçe ailesine sevgilerimle” başlığıyla paylaşımda bulunan Ozan Tufan, hislerini anlatmakta zorlandığını belirtti.

“Bu armanın tartısını, çubukluyu 2015’te sırtıma geçirdiğimde anladım.” diyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, bildirisini şöyleki sürdürdü:

‘HÜZÜNLE AYRILIYORUM BUGÜN EVİMDEN’

“Cihatlar, Lefterler, Canlar, Fikretler… Kolay mıydı onların girdiği kalplerde bir yer bulmak? Tahminen de bu yüzden ne olursa olsun bu arma için gayret etmekten hiç vazgeçmedim. 19 yaşında bir genç olarak geldiğim Kadıköy’e ayak bastığım birinci andan bugüne kadar daima en uygununu vermek için çalıştım. kimi vakit daima bir arada üzüldük, kimi vakit milyonlarca yan yana Fenerbahçe’nin ismini haykırdık. Lakin artık veda etme vakti geldi. Elimde şampiyonluk kupasıyla tribünlere koşamamış olmanın getirdiği hüzünle ayrılıyorum bugün evimden.”

‘SONSUZA KADAR FENERBAHÇE’

Ozan Tufan, Fenerbahçe topluluğuna teşekkür ederek, “Fenerbahçe armasının gölgesinde geçirdiğim 6 sene boyunca yaşattığınız tanımı mümkün olmayan anılar için hepinize kalbimin en derin yerinden teşekkür etmek istiyorum. Umarım kalplerinizde benim için açtığınız yere, ülkemden binlerce kilometre uzaktayken bile layık olabilirim. Hepiniz hakkınızı helal edin. Her gün olduğu üzere bugün de en yüksek sesle! Sonsuza kadar Fenerbahçe!” sözlerini kullandı.

Ulusal futbolcu, iletisini “Evladınız Ozan.” sözüyle sonlandırdı.