İşte Josef de Souza ile hakemin içinde geçen dialog

Exxo

New member
Beşiktaş’ın, Üstün Lig’in 6. haftasında Adana Demirspor’u ağırladığı müsabaka 3-3 bitmiş oldu. Maçın akabinde Breziyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

Josef, yaptığı paylaşımda maçtan daha sonra uzatmayla ilgili hakemle yaptığı diyaloğu deklare etti.

‘HAKEMİN MAÇI UZATMASI SAHİDEN ÇOK ÜZÜCÜ’

Hakemin maçı fazla uzattığını söyleyen Souza, “Karşılaşmanın akabinde son derece düzgün bir biçimde hakemin yanına gittim. Maçın sona ermesi gerekmiyor muydu diye sordum. Bana gol olduğunda bitime 10 saniye kalmıştı dedi. Ben de onun dediğine inandım ve kendisine teşekkür ettim. daha sonrasında soyunma odasına gittiğimde aslında maçın bitmesi gereken vaktin üzerinden bir dakikadan fazla müddet geçtiğini gördüm. Hakikaten hayli üzücü.” sözlerini kullandı.

Karşılaşmanın ardından son derece düzgün bir şekilde hakemin yanına gittim. Maçın sona ermesi gerekmiyor muydu diye sordum. Bana gol olduğunda bitime 10 saniye kalmıştı dedi. Ben de onun söylediğine inandım ve kendisine teşekkür ettim.

— Souza (@souza5) September 21, 2021

Sonrasında soyunma odasına gittiğimde aslında maçın bitmesi gereken zamanın üzerinden bir dakikadan fazla süre geçtiğini gördüm. Gerçekten çok üzücü.

— Souza (@souza5) September 21, 2021