Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu’ndan ulusal ekip açıklaması

Exxo

New member
UEFA Avrupa Ligi D Kümesi üçüncü maçında yarın alanında Belçika takımı Antwerp ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’de gayret öncesinde genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu, basın toplantısında soruları yanıtladı.

Yarın Antwerp ile hoş bir maç oynayacaklarını belirten Kadıoğlu, “Eski ekip arkadaşlarımızla karşılaşacağız, Frey, Samatta ile. Onları tekrar görmek hoş olacak. Umarım galip gelip, Avrupa’da yeterli bir iş çıkarırız” diye konuştu.

‘HOCAMIZ NEREYE KOYARSA ORADA OYNARIM’

Yeni oynadığı durumda kendini rahat hissettiğini tabir eden genç futbolcu, “Şu anda bu durumda oynuyorum. Yeni hocamız bu durumda oynamamı istiyor. Ben de burada düzgün performans sergilediğimi düşünüyorum. Her geçen gün daha âlâ oynamaya çalışıyoruz. Bu durumda daha rahat hissediyorum. Hocamız nereye koyarsa orada oynarım” açıklamasında bulundu.

‘HENÜZ BİR KARAR VERMEDİM’

Ulusal ekip sonucunın sorulması üzerine başarılı futbolcu, “Zor bir karar. her insanın bildiği üzere 3 farklı ulusal kadro ihtimalim var. çabucak hemen bir karar vermedim. Benim için güç bir karar. Sabırlı olup, âlâ düşünmek gerekiyor. Karar verdiğimde herkes nazarancek” diye karşılık verdi.

‘YARINKİ MAÇTA HER ŞEYİMİZİ VERMEMİZ GEREKİYOR’

Son Trabzonspor maçında hayal kırıklığına uğradıklarını da söyleyen Ferdi Kadıoğlu, “Önümüzdeki maça odaklanmamız gerekiyor. Yarınki maçta her şeyimizi vermemiz gerekiyor. bundan evvelki Avrupa maçımızı telafi etmeliyiz. Değerli bir maç. Elimizden geleni yapmalıyız” diyerek kelamlarını tamamladı.