Farklıyım, farklısın, farklı….

MüzminBekar

New member
OTİZM

Annecim babacım, öğretmenim, sevdiklerim ben aslında sizi anlıyorum benimle ilgili fikirlerinizi varsayım edebiliyorum fakat şunu bilmenizi istiyorum ki BEN EKSİK YA DA HASTA DEĞİLİM… yalnızca farklıyım senden ondan ya da kardeşimden.

pek fazlaca yeteneğim var aslında pek hayli ayrıntısı nazaranbilirim. Sizlerin hiç dikkat etmediği önemsemediği şeyler benim hayatımı kaplıyor olabilir, örneğin renkler, sesler, haller, ışıklar… Sizlerden farklı düşünüyorum lakin beni biraz tanır, biraz bana yönelirseniz aslında yeteneğimin ve üstün olan özelliklerimi nazarancek ve buda beni rahatlatacaktır. bu biçimdece tahminen daha size bağlı daha sakin daha toplumsal olabilirim.

Kimi huylarım kimi takıntılarım, seslerim seni rahatsız mı ediyor etmesin lütfen zira kimi vakit rahatlamam gerekiyor, bana yalnızca sevgini ver daima yanımda ol beni asla senden başka bırakma bana inanç emin ol ki bu sevmediğin huylarım da bitecek bir gün… beklide belkideee bitmeyecek ben geleceği planlamakta zorlanıyorum lakin şunu biliyorum ki bana sevgini sabrını verirsen ben daha huzurlu daha sağlıklı gelişeceğim.

Aslında en epeyce ne istiyorum biliyo musun benimle oyna, benimle oynayın. Sizinle oyun aynamak istemiyıor üzere görünebilirim fakat değil ben seninle sevdiklerimle oynamak istiyorum lakin bana öğret belemeyebilirim hayli geç anlayabilirim.

Bana yardım et.

Özrlü, engelli, otistik, mecnun vb diuyecekler ne olur aldırma zira sen üzülürsen ben daha fazlaca üzülürüm sana hissettirmiyorum tahminen lakin sen benim için çook değerlisin ve senin üzülmen senin kederli olman beni daha da geriletiyor ve gerilime sokuyor.

BİR OTİZMLİ ÇOCUK OLSAM BUNLARI SÖYLERDİM VE BİR UZMAN OALRAK EMİNİK Kİ BUNLARI SÖYLÜYORLAR. LÜTFEN ÖZEL EĞİTİM, TERAPİLER, TABİPLER, UZMANLAR BUNUN SONU YOK VE EĞİTİM VE SIHHAT SORUNLARINI TABİ Kİ ASLA AKSATMAYACAĞIZ LAKİN EN ÇOK LAKİN EN ÇOOOOK ANNE BABAYA MUHTAÇLIĞI VAR VE ANNE BABA SEVGİSİ, İLGİSİ, OYUNU İLE GELİŞECEKLER……