Benim hayatım canlı izle! Star TV Benim hayatım 1. kısım canlı izle! Benim ömrüm 2. kısım fragmanı yayınlandı mı?

VeniVidiVici

New member
Benim hayatım canlı izle! Benim ömrüm izle! Benim ömrüm, yapımcılığını BVB üretim’in üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete ikilinin yazdığı, direktörlüğünü Orkun Çatak yaptığı, aşk, güldürü ve dram çeşidindeki Türk üretimi televizyon dizisi. Benim ömrüm canlı izle! Star TV Benim ömrüm 1. kısım canlı izle! Benim ömrüm 2. kısım fragmanı yayınlandı mı?

BENİM HAYATIM CANLI İZLE!

BENİM HAYATIM NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Benim ömrüm her Pazar günü saat 20:00 ‘da Star TV’de başlıyor.

BENİM HAYATIM 2. KISIM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Bugün yayınlanan 1. kısmın akabinde 2. kısım fragmanının çıkması bekleniyor.

BENİM HAYATIM KONUSU NE?

Yapımcılığını BVB Üretim’in (Bahadır Özdener) üstlendiği “Benim yaşamım”ın merak uyandıran birinci tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak’ın yer aldığı “Benim yaşamım”, ömrün tüm zorluklarına karşın ailesiyle birlikte hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın öyküsünü anlatacak.

Dizinin genel direktörlüğünü Onur Tan üstlenirken, direktör koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin kaleme alıyor. “Benim yaşamım”ın oyuncu takımında ise; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Hikaye Çelik, Zeynep Kumral, Başkan Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek üzere birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

BENİM HAYATIM OYUNCULARI KİMLERDİR?

Nilsu Berfin Aktaş : Hayat

Genco Özak : Ali

Savaş Özdemir : Ökkeş

Uğur Çavuşoğlu : Yılmaz

Nilüfer Açıkalın : Şaheste

Esra Ronabar : Handan

Ali Burak Ceylan : Ufuk

Aleyna Solaker : Yasemin

Hikaye Çelik : Meral

Zeynep Kumral : Zehra

Lider Açıkbaş : Vedat