Başkanlardan Avrupa Şampiyonu olan Ampute Ulusal Ekibi’ne kutlama

Exxo

New member
Polonya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Ampute Futbol Ulusal Ekibimiz, finalde İspanya’yı 6-0 yenerek Avrupa Şampiyonu oldu.

Siyasi önderler, toplumsal medya hesapları üzerinden ulusal grubumuzun muvaffakiyetini kutlamak ismine tebrik iletileri yayınladı.

İŞTE BAŞKANLARIN İLETİLERİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda üst üste ikinci şampiyonluğu elde ederek büyük bir muvaffakiyet kıssası yazan Ampute Futbol Ulusal Grubumuzu canı gönülden tebrik ediyorum. Türkiye sizinle gurur duyuyor çocuklar…” diyerek tebrik iletisini yayınladı.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda üst üste ikinci şampiyonluğu elde ederek büyük bir başarı hikâyesi yazan Ampute Futbol Millî Takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Türkiye sizinle gurur duyuyor çocuklar…
🇹🇷
https://t.co/bZkojE5ccG

— Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) September 19, 2021

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: “Avrupa Şampiyonu olarak bizlere bir defa daha büyük bir gurur yaşatan Ampute Futbol Ulusal Ekibimizi yürekten kutluyorum.” açıklamasıyla ulusal kadrosu kutladı.

Avrupa Şampiyonu olarak bizlere bir kez daha büyük bir gurur yaşatan Ampute Futbol Milli Takımımızı yürekten kutluyorum.
🇹🇷

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) September 19, 2021

Güzel Parti Genel Lideri Meral Akşener: “Azmin ve inancın önünde hiç bir mahzurun duramayacağını bizlere hatırlatan, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nın şampiyonu olan Ampute Ulusal Takımı’mızı yürekten kutluyorum.” diyerek tebriklerini iletti.

Azmin ve inancın önünde hiçbir engelin duramayacağını bizlere hatırlatan,

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nın şampiyonu olan @amputemilli Takımı’mızı yürekten kutluyorum… pic.twitter.com/EWAKpRl14g

— Meral Akşener (@meral_aksener) September 19, 2021

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu: “Helal Olsun Size! Finalde İspanya’yı 6-0 yenerek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan Ampute Ulusal Ekibimizi yürekten kutluyorum. Âlâ ki varsınız.” diyerek kutlama iletisini yayınladı.

Helal Olsun Size
🇹🇷
🇹🇷
🇹🇷

Finalde İspanya'yı 6-0 yenerek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan Ampute Milli Takımımızı yürekten kutluyorum.

İyi ki varsınız.
👏
👏
👏
pic.twitter.com/mfTo9ByUj2

— Ahmet Davutoğlu (@Ahmet_Davutoglu) September 19, 2021

Deva Partisi Genel Lideri Ali Babacan: “Avrupa Şampiyonası finalinde İspanya’yı mağlup ederek üst üste ikinci defa Avrupa Şampiyonu olan Ampute Ulusal Futbol Kadromuzu tebrik ederim.” açıklamasıyla tebriklerini iletti.

Avrupa Şampiyonası finalinde İspanya’yı mağlup ederek üst üste ikinci kez Avrupa Şampiyonu olan, #AmputeMilliFutbolTakımı’mızı tebrik ederim. pic.twitter.com/ET8w5pK54x

— Ali Babacan (@alibabacan) September 19, 2021