Balotelli’den Sergen Yalçın’a: Bu büyük bir cahillik

Exxo

New member
yıllar evvel bir televizyon programında spor yorumculuğu yapan Sergen Yalçın, Mario Balotelli’nin Manchester City’de oynarken kaçırdığı golü ‘beyni yok’ diye yorumladı. yıllar daha sonra Adana Demirspor‘a transfer olan Balotelli ise, Beşiktaş ile oynanan müsabakada şık bir gol atarak, gol daha sonrası Sergen Yalçın’a yaptığı hareketle gündem oldu.

Adana Demirspor’da forma giyen Mario Balotelli, Beşiktaş maçında Teknik Yönetici Sergen Yalçın’la içinde geçenlere dair açıklamalarda bulundu.

A Spor’a yeni açıklamalarda bulunan Mario Balotelli, Sergen Yalçın’la yaşadığı olayla ilgili, “Sergen Yalçın’ın benimle ilgili konuştuğu şeyleri bilmiyordum, bana anlattılar evvelden. En nefret ettiğim şeylerden biri tanımadığın birine bir şey söylemek” açıklamasında bulundu.

Balotelli, Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın’la ilgili açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu büyük bir cahillik, bunu kimse için yapmadım. Yaptığın işe nazaran vizyonun değişmemeli, bu karakterle alakalı bir şey.”

‘SAMET AYBABA BENİMLE KONUŞMUYORDU’

Adana Demirspor’a birinci geldiği periyotta teknik yönetici Samet Aybaba ile içinde geçenlere dair konuşan İtalyan golcü, “Samet Aybaba ya konuşmuyordu benimle ya da erteliyordu. Bana net bir şey söylemiyordu. Hoca bana ‘Sen 70 dakika oynayabilirsin’ dese, ben hürmet duyar ve susarım lakin bana hiç bir vakit net gelinmedi. Hürmet duyulmadığını hissettim ve o yüzden kızdım” dedi.
Futbolcu ayrıyeten tanıdığı tek Türk teknik yöneticinin Fatih Terim olduğunu belirterek, “Türk hocalardan yalnızca Fatih Terim’i tanıyorum. Kendisiyle görüşemedim lakin herkes uygun bir insan olduğunu söylüyor” dedi.