Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile işçi alımı! Müracaatlar İŞKUR üzerinden…

Pehlione

Global Mod
Global Mod
Aile Bakanlığı Toplumsal Yardımlar Genel Müdürlüğü bünyesine Kamu İşçi Seçme İmtihanı kuralı aranmadan farklı SYDV kurumlarına işçi alımı alımları yapılıyor. İlanlar İŞKUR üzerinde ve Toplumsal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinde yayımlandı. İlanların kimilerinde KPSS koşulu aranmaz iken KPSS ile alım yapılan yerler de var.

Kamu İşçi Seçme İmtihanı Kuralı Aranmayan İlanlar:

• Eskişehir Beylikova SYDV: 3 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

• Burdur Altınyayla SYDV: 3 Paklık nazaranvlisi

• Kütahya Merkez SYDV: 2 Toplumsal Market Çalışanı

• Manisa Saruhanlı SYDV: 1 Sürücü ve 5 Paklık Çalışanı

• Giresun Piraziz SYDV: 2 Vücut Çalışanı ( Paklık )

• Kastamonu SYDV: 3 Vücut Personeli ( Kömür Boşaltma Çalışanı )
Üstteki İlanlara Müracaat İçin Tıklayınız!

KPSS İle İşçi Alımı Yapan SYDV’ler:

• Adana Seyhan SYDV: 1 Toplumsal yardım ve İnceleme nazaranvlisi (KPSS 60 Puan İle)
– Office programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını uygun seviyede kullanabilmek)

– En az 4 yıllık Eğitim veren Yüksek Öğretim kurumlarının Psikoloji lisans kısmından mezun olmak.

– En az B Sınıfı Şoför Dokümanı sahibi olmak, etkin araç kullanıyor olmak.

– Aday vakfın bulunduğu vilayet sonları ortasında ikamet ediyor olmalı

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak

4-Askerlik misyonunu yapmış ya da askerlikle münasebeti bulunmamak.

5-Kamu haklarından yoksun bulunmamak.

6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü unsurunda belirtilen müddetler geçmiş olsa bile; taammüden işlenen bir hatadan dolayı bir yıl yahut daha fazla mühletle mahpus cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı cürümler, Anayasal nizama ve bu nizamın işleyişine karşı kabahatler, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı berbata kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, cürümden kaynaklanan malvarlığı pahalarını aklama yahut kaçakçılık cürümlerinden mahkum olmamak.

7-En az 4 yıllık Eğitim veren Yüksek Öğretim kurumlarının Psikoloji lisans kısmından mezun olmak.8- ÖSYM tarafınca yapılan ve geçerli olan 2020 yılı Kamu İşçi Seçme İmtihanında KPSS P3 tipinde en az 60 puan almış olmak.

9-İlan tarihi itibariyle en az 6 aydır Adana İli hudutları ortasında ikamet ediyor olmak 10-gorevini devamlı yapmasına mani olabilecek akıl sıhhati, beden sıhhati ve mahzuru bulunmamak.

11-Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını düzgün seviyede kullanabilmek)

12-İnsan münasebetleri ve irtibat maharetleri kuvvetli olmak.

13-Tercihen İngilizce biliyor olmak.

Üstteki İlana Müracaat İçin Tıklayınız!