Şenol Güneş: Beşiktaş’ın bir hocaya gereksinimi yok

Exxo

New member
, sessizliğini bozdu… A Ulusal Gruptan ayrıldıktan daha sonra dinlenmeye çekilen Şenol Güneş, hakkında öne sürülen tezlere karşılık verdi.

”BEŞİKTAŞ’IN HOCAYA MUHTAÇLIĞI YOK”

A Ulusal gruptan ayrıldığı günden beri ismi Beşiktaş ile anılan deneyimli teknik adam, gazeteci Candaş Tolga Işık’a konuştu.

Kendisi hakkında ortaya atılan ”Beşiktaş’la anlaştı” argümanlarına karşılık veren 69 yaşındaki antrenör, “Benim yazılıp çizilenlerden ne haberim var ne de alakam… Ortada bir muahede filan yok. Ayrıyeten şu anda Beşiktaş’ın bir hocaya gereksinimi olduğunu da düşünmüyorum” dedi.

Az Önce Şenol Güneş’le konuştum, “Benim yazılıp çizilenlerden ne haberim var ne de alakam… Ortada bir anlaşma filan yok. Ayrıca şu anda Beşiktaş’ın bir hocaya ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum” dedi.

— Candaş Tolga Işık (@ctisik) February 8, 2022

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Şenol Güneş’le görüştüğünü açıklayan Candaş Tolga Işık, paylaşımını şöyle sürdürdü:

”Kendi fikrimi de yazayım, Şenol Hoca’yla 2 sene birlikte çalıştık. Hoca’yı hem epeyce severim tıpkı vakitte Beşiktaş’a gelmesini fazlaca isterim. Fakat bildiğim kadarıyla Sn. Başkan’ın ve futbol idaresinin önümüzdeki döneme dair çalışmalarında birinci etapta Şenol Güneş ismi yok”

Kendi fikrimi de yazayım, Şenol Hoca’yla 2 sene beraber çalıştık. Hoca’yı hem çok severim hem de Beşiktaş’a gelmesini çok isterim. Ama bildiğim kadarıyla Sn. Başkan’ın ve futbol yönetiminin önümüzdeki sezona dair çalışmalarında ilk etapta Şenol Güneş ismi yok.

Işık daha ondan sonrasında yaptığı paylaşımda ise Beşiktaş’ın lideri Ahmet Işık Çebi ile görüştüğünü deklare etti. Işık, paylaşımında şu sözleri kullandı:

”Az evvel Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi ile konuştum, ‘Önümüzdeki dönem için Şenol Güneş ile bırakın muahedeyi, kontrat imzalamayı bir görüşmemiz bile olmadı…”

Az Önce Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile konuştum, "Önümüzdeki sezon için Şenol Güneş ile bırakın anlaşmayı, sözleşme imzalamayı bir görüşmemiz bile olmadı…" dedi.