Şahan Gökbakar’dan Burak Elmas’a olay istifa tavsiyesi

Exxo

New member
Galatasaray, Spor Toto Muhteşem Lig’in 25. haftasında alanında karşılaştığı Yukatel Kayserispor ile 1-1 birliktee kaldı. Sarı kırmızılılar bu biçimdelikle Domenec Torrent idaresinde çıktığı 5. lig maçında da galibiyet elde edemedi. Bu kararın akabinde puanını 29’a yükselten Galatasaray, maç ziyadesiyle Spor Toto Muhteşem Lig’in 13. sırasında yer aldı.

Hafta arası verdiği röportajda " taraftarın yerinde olsam ben de yönetim istifa derdim" diyen büyük başkan @burakelmas_tr şimdi kendi yerinizde olup istifa eder misiniz? Madem taraftar haklı, gereğini yapın! Yoksa tarihe Galatasaray'ı küme düşüren başkan olarak geçeceksiniz!

— Şahan Gökbakar (@sgokbakar) February 12, 2022

Sarı kırmızılı kulüp Domenec Torrent idaresinde, 2022 yılında çabucak hemen resmi maç kazanamadı. Elmas’ın hafta ortasında yaptığı “Taraftarın yerinde olsam ben de idare istifa ederdim” diyen açıklamasına Şahan Gökbakar’dan epey konuşulacak bir istifa tavsiyesi geldi.

Gökbakar, “Taraftarın yerinde olsam ben de idare istifa ederdim” diyen büyük lider Burak Elmas, artık kendi yerinizde olup istifa eder misiniz?. Madem taraftar haklı gereğini yapın. Yoksa tarihe Galatasaray’ı küme düşüren lider olarak geçeceksiniz!’ dedi.