Resmi Gazete’de bugün (14 Mart 2022)

TerraNova

New member
YÜRÜTME VE YÖNETİM KISMI

YÖNETMELİKLER

–– Hacettepe Üniversitesi Besin Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik
–– Hacettepe Üniversitesi Psikometri Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik
–– Hacettepe Üniversitesi Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÜMAUM) Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik
–– İstanbul Üniversitesi Moleküler Onkoloji ve Hematopatoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik
–– Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

BİLDİRİMLER

–– Altın Cinsinden Fiziki Varlıkların Finansal Sisteme Kazandırılması Hakkında Bildirim (Sayı: 2022/11)
–– Altın Hesaplarından Türk Lirası Mevduat ve Katılma Hesaplarına Dönüşümün Desteklenmesi Hakkında Bildiri (Sayı: 2021/16)’de Değişiklik Yapılmasına Dair Bildiri (Sayı: 2022/12)

İLÂN KISMI

a – Yargı İlânları
b – Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları
c – Çeşitli İlânlar
– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Pahaları