Paulo Fonseca: Bombalanmamak için dua ediyoruz

Exxo

New member
Shaktar Donetsk eski teknik yöneticisi Paulo Fonseca Ukrayna’da yaşananlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ülkesinin basınına konuşan 48 yaşındaki Portekizli teknik adam hayatının en berbat gününü yaşadığını deklare etti.

”BOMBALANMAMAK İÇİN DUA EDİYORUZ”

Deneyimli teknik yönetici şunları söylemiş oldu:

“Bugün için bir uçuş rezervasyonum vardı fakat artık buradan çıkmak imkansız zira havaalanları tahrip edildi ve hava alanı kapatıldı. Yapabileceğimiz tek şey, üzerimize bomba düşmemesi için dua etmek. Dürüst olmak gerekirse, buradan nasıl çıkacağımızı bilmiyorum, hayatımın en makus günü. Yalnızca beklememiz ve Ukrayna’dan çıkmayı ve savaşı geride bırakmayı ummamız gerekiyor.”

Toplumsal medya hesabından da bir görüntü bildiri yayınlayan Fonseca, “Bana ve aileme sevgi ve dayanak bildirileri gönderen herkese teşekkür etmek istiyorum. Kiev’deyiz ve Ukrayna için bu hayli güç vakitte kuvvetli kalmak için elimizden gelenin en uygununu yapıyoruz” dedi.

I would like to thank everyone who has sent messages of care and support to my family and I. We are in Kyiv and doing our best to stay strong during this very tough moment for Ukraine. pic.twitter.com/HbKFCsSoW5

— Paulo Fonseca (@PFonsecaCoach) February 24, 2022