Luiz Adriano : Olmaz denilenleri gerçekleştirmek için buradayım

Exxo

New member
Spor Toto Harika Lig ekiplerinden Fraport TAV , Brezilyalı forvet Luiz Adriano’yu ülkesinin Palmeiras ekibinden bedelsiz olarak takımına kattı.

Daha evvel Brezilya Ulusal ekip formasını da terleten deneyimli golcü, sırasıyla Shakhtar Donetsk, Milan ve Spartak Moskova üzere Avrupa’nın önde gelen gruplarında forma giymişti.

Kırmızı beyazlı kulübün toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada “Kulübümüz Luiz Adriano ile 1.5 yıllık kontrat imzaladı. Futbolcumuza beğenilen geldin der, kırmızı-beyazlı armamız altında muvaffakiyetler dileriz” tabirleri kullanıldı.

”OLMAZ DENİLENLERİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BURADAYIM”

Akdeniz temsilcisinin toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulunan deneyimli golcü, ”olmaz denilenleri gerçekleştirmek için” Antalyaspor’a transfer olduğunu deklare etti. Yıldız isim, “Bu hoş kentle ilgili bana bilgi verilirken, daima Antalya’nın memleketim üzere olduğundan bahsettiler. ‘Hem insanı hem havası sıcaktır’ dediler. Soğuk bize göre değil de dediler. Toplumsal medyadan takip ettiğim kadarıyla kar yağmaz da dediler, yağdı. Forvet gelmez dediler, geldi. Ben Luiz Adriano, olmaz denilenleri gerçekleştirmek için buradayım” diye konuştu.