Fatih Terim’den Burak Elmas’a Barcelona maçı davetine yanıt geldi

Exxo

New member
Burak Elmas’ın davetine Fatih Terim’den karşılık geldi.Nazik bir mektupla, lidere yanıt veren Terim, ” Maçı televizyon başında takip edeceğim. Muvaffakiyetler dilerim.” tabirlerini kullandı.

GALATASARAY’A DAİMA İNANDIM

Fatih Terim, Burak Elmas’ın davet mektubuna mektup yazarak yanıt verdi. Terim, “yaşamım boyunca Galatasaray’a daima inandım. Galatasaray, saha neticelerindan bağımsız olarak, benim için asla irtifa kaybetmeyen, her vakit en üst düzeyde kalan, koca bir ulusun ufkunu açan büyük bir kulüp oldu. Bilmenizi isterim ki, perşembe gecesi televizyon başında, yaklaşık yarım asırdır hiç yitirmediğim tıpkı his, heyecan ve duygusal yoğunlukla kadromuzu destekleyeceğim. Kalbim, bu dönem Avrupa’da sergiledikleri performansla taraftarımıza verdikleri keyfi alanda da yaşayan evlatlarımla olacak. Bu vesileyle, sizin şahsınızda teknik heyetimize, oyuncularımıza muvaffakiyetler dilerim. Umuyorum ki, çeşidi geçen taraf biz olacağız.” tabirlerini kullandı.

Fatih Terim’in karşılık mektubunu el yazısıyla yazması da ayrıyeten dikkat çekti.. Şık bir lisanla kaleme alınan mektupta Terim, maçı eksilmeyen bir Galatasaray tutkusuyla televizyondan izleyeceğini söylemiş oldu.

BURAK ELMAS DAVET YOLLADI

UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 çeşidine kalan ve Barcelona ile eşleşen Galatasaray birinci maça deplasmanda çıkacak. Müsabaka öncesi Galatasaray Lideri Burak Elmas’dan flaş bir atak geldi. Elmas, bugün kendi imzasıyla mektup yollayarak Fatih Terim ve Fulya Terim’i Camp Nou’ya davet etti.