Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısım ne vakit? Evlilik Hakkında Her Şey 12. kısım bugün var mı? Evlilik Hakkında Her Şey 12. kısım fragmanı yayınlandı

VeniVidiVici

New member
Diziseverlerin merakla beklediği Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısım ne vakit, Evlilik Hakkında Her Şey kısım bugün mü, Evlilik Hakkında Her Şey yeni kısımda neler olacak formunda aratıyor.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SON KISIMDA NELER OLDU?

Azra, Melisa davasında kilit şahit olan bakıcıya ulaşmaya kararlıdır. Bunun için Sanem’den yardım ister. Serhan Yıldırım’a Nedim’e karşı kullanabileceği bir kanıt verirken Nedim’in ofise gelmesiyle işler karışır.DNA kararınun tesiriyle öfkesine yenik düşen Ural, Sanem ve Alina’yla ortasını düzeltmek istemektedir. Lakin bu gayretlerin sürpriz bir davetle sonuçlanacağından haberi yoktur… Çolpan yeni ofise adapte olmaya çalışırken yeni bir asistan arayışına girer. Azra’ya karşı kendisine Neyran’ı avukat olarak tutan Sergen ve Neyran içindeki alaka ilerlemektedir. Bu tehlikeli yakınlaşmanın, Melisa ve Koray davasına epeyce kıymetli tesirleri olacaktır.Azra ve Yıldırım’ın teklifini reddeden Neyran ve Koray’ın planı işlemektedir. Köşeye sıkışan Azra ve Yıldırım’ın Melisa davasını kazanabilmeleri için artık bir mucizeye gereksinimleri vardır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Neyran ve Koray tarafınca köşeye sıkıştırılan Melisa’ya bir çıkış yolu arayan Azra ve Yıldırım’ın işi bu sefer hiç de kolay olmayacaktır. Ural ve Sanem cephesinde ise tansiyon çizgi safhadayken DNA kararı gelir. Çolpan ve Erman, Serhan’ı köşeye sıkıştırmanın bir yolunu bulmuşlardır.Yalın ve Güneş evlilik tarihi almalarının akabinde ailelerini yeniden bir ortaya getirmeye karar verirler. Nişan merasiminden daha sonra birinci defa bir ortaya gelecek olan iki aile için bu akşam yemeği beklenmedik gelişmelere sebep olur. Neyran ve Koray hazırladıkları protokolü Melisa’ya imzalatmak için tekrar Arsen Cevher Hukuk’a gelirler. Ama bu sefer berbat bir sürprizle müsabaka sırası onlardadır…

Gündem